Klarta Forste 3 Refurbed

Oczyszczacz powietrza fabrycznie odnowiony

❤  Z miłości do zdrowia  ❤

Klarta Forste 3 to inteligentny strażnik jakości powietrza. Idealnie sprawdza się w walce ze smogiem, alergenami, bakteriami i wirusami w pomieszczeniu do 40 m². Japoński silnik i restrykcyjny tryb automatyczny oparty o laserowy czujnik PM2.5 pozwala cieszyć się zdrowym powietrzem przy bardzo energooszczędnej i cichej pracy.

 REFURBED 2022 
 Oczyszczacz fabrycznie odnowiony. Może posiadać nieistotne ślady użytkowania lub poniszczone opakowanie. Refurbed to produkty ze zwrotów lub nieodebrane. Wszystkie są sprawdzone i mają nowe komplety filtrów. Posiadają pełną 2-letnią gwarancję. Kupujesz taniej.
Wybierz kolor
Cena regularna 999,00 zł
Cena promocyjna 599,00 zł
Kolor czarny

Kup teraz
i zapłać za 30 dni.

Sprawdź
Klarta Forste 3 Refurbed

Strona modelu Klarta Forste 3

Klarta Forste 3 to trzecia edycja małego, ale superwydajnego oczyszczacza powietrza do sypialni i małych salonów.

Klarta Forste 3 Refurbed to fabrycznie odnowiony, z nowymi filtrami i pełnym kompletem wyposażenia oraz 2-letnią gwarancją oczyszczacz Klarta Forste 3.

Zobacz stronę tego modelu. Po kliknięciu strona otworzy się w nowym oknie:

Opinie użytkowników

Dodaj swoją opinię
Twój adres E-mail nie będzie widoczny.

Prześlij opinię Anuluj

  • Ok

    Miałem już Klarta Forste 3 kupiony rok temu za 799 zł. Dokupiłem do drugiego pokoju wersję "Refurbed". Niczym się nie różni. Taniej o 300 zł. Dla mnie bardzo dobra opcja. Sam oczyszczacz jest świetny, bo można go włączyć i zapomnieć. Sam wszystko robi. Sam sprawdza powietrze i w razie potrzeby działa szybciej, by je oczyścić. Plus za wybór opcji kolorystycznych. Tu szacuneczek dla firmy. Tak trzymajcie.

    , 2022-06-24 05:48:39

Media o nas

Spore zaskoczenie w tegorocznym teście. Niepozorne i niedrogie urządzenie okazało się jednym z najwydajniejszych na rynku.

Klarta Forste 2 czyli ulepszona wersja oczyszczacza, który zdobył sobie uznanie użytkowników.

Najlepszy model według rankingu-oczyszczaczy model pod względem stosunku możliwości do ceny.