Blog Klarta

Z miłości do zdrowia

Nowości, promocje oraz porady

Dlaczego nie warto kupować zamienników? Filtry HEPA i węglowy do oczyszczaczy powietrza Klarta

Filtr HEPA to jeden z podstawowych elementów oczyszczaczy powietrza Klarta, odpowiedzialny za skuteczne zatrzymywanie mikroskopijnych cząsteczek: alergenów, pyłów zawieszonych, bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. Oryginalne filtry HEPA poddawane są rygorystycznym testom, potwierdzającym ich skuteczność i żywotność. Zamienniki mogą nie zawsze spełniać te standardy. Dlatego też zawsze rekomendujemy korzystanie z filtrów oryginalnych.

Czytaj dalej wtorek, 05.12.2023

5 błędów użytkowników oczyszczaczy powietrza!

Unikanie mocniejszych trybów pracy w obawie przed hałasem czy rachunkami. Brak wietrzenia pomieszczenia, czy ustawianie oczyszczacza w kącie, by nie rzucał się w oczy. Jakich błędów warto się wystrzegać i jak używać oczyszczacza powietrza?

Czytaj dalej poniedziałek, 27.11.2023

Oczyszczacz powietrza a zdrowie. 10 skutków smogu dla zdrowia

W Polsce z powodu chorób posmogowych umiera co roku ok. 40 tys. osób. To najbardziej przykre i nieodwracalne skutki smogu. Może on jednak również przyczyniać się do schorzeń i dolegliwości, których na co dzień nie jesteśmy świadomi. W poniższym artykule lista 10 skutków smogu dla zdrowia oraz rady, jak skutecznie bronić się przed smogiem

Czytaj dalej piątek, 17.11.2023

Pierwsze uruchomienie Klarta Forste 4. Co warto wiedzieć?

Gratulujemy zakupu i cieszymy się z zaufania, którym nas obdarzyłeś. Nim rozpoczniesz swoją przygodę z oczyszczaczem powietrza Klarta Forste 4, przeczytaj poniższe kilka punktów dot. uruchomienia i pierwszego użytkowania oczyszczacza.

Czytaj dalej wtorek, 14.11.2023

Pierwsze uruchomienie Klarta Stor 2. Co warto wiedzieć?

Gratulujemy zakupu i cieszymy się z zaufania, którym nas obdarzyłeś. Nim rozpoczniesz swoją przygodę z oczyszczaczem powietrza Klarta Stor 2, przeczytaj poniższe kilka punktów dot. uruchomienia i pierwszego użytkowania oczyszczacza

Czytaj dalej poniedziałek, 06.11.2023

Z oczyszczacza wydobywa się słodki zapach. Skontroluj filtr węglowy!

Dziwny, słodkawy zapach wydobywający się z oczyszczacza powietrza to nie powód do paniki! Najprawdopodobniej jest to jedynie oznaka zużytego filtra węglowego, który nadaje się do wymiany.

Czytaj dalej piątek, 03.11.2023
1 2 3 4 5 6