Blog Klarta

Z miłości do zdrowia

Nowości, promocje oraz porady

Aż 98% alergików ceni oczyszczacz powietrza Klarta

Blisko 50% użytkowników oczyszczaczy powietrza Klarta to alergicy. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, w najnowszej linii oczyszczaczy powietrza wprowadziliśmy udogodnienia, które zwiększają skuteczność ochrony przed skutkami alergii wziewnej. Dzięki temu Klarta Forste 4 i Klarta Stor 2 to idealne oczyszczacze powietrza dla alergików i astmatyków.

Czytaj dalej piątek, 26.04.2024

Oczyszczacz na astmę: 96 % astmatyków korzystających z oczyszczaczy Klarta zaobserwowało poprawę samopoczucia

Jaki oczyszczacz powietrza dla astmatyka warto kupić? Czy oczyszczacz powietrza pomaga na astmę? W badaniu, które przeprowadziliśmy na przełomie 2021 i 2022 roku, aż 96% astmatyków korzystających z naszych urządzeń zaobserwowało poprawę samopoczucia. 32% z nich odnotowało wyraźne złagodzenie objawów astmatycznych. Liczby te nie tylko nas cieszą, ale także motywują do dalszego działania i ciągłego udoskonalania naszych produktów. Jak oczyszczacze powietrza Klarta pomagają astmatykom?

Czytaj dalej wtorek, 07.05.2024

Oczyszczacz powietrza – czy warto? 10 powodów na tak!

Nie masz jeszcze oczyszczacza powietrza i zastanawiasz się, czy jego zakup naprawdę ma sens? Nasze urządzenia usuwają różne rodzaje zanieczyszczeń, dlatego istnieje wiele powodów, żeby z nich korzystać. Potwierdzają to nie tylko opinie ekspertów, ale przede wszystkim opinie dotychczasowych użytkowników. Oto kilka argumentów przemawiających za tym, że warto zaopatrzyć się w oczyszczacz powietrza.

Czytaj dalej poniedziałek, 29.04.2024

Objawy zbyt suchego powietrza w Twoim domu

Coraz częściej pojawiające się infekcje dróg oddechowych, uczucie zmęczenia, gorsza jakość snu  i suchość w gardle nad ranem. Co łączy te dolegliwości? Jedną z bardziej prawdopodobnych odpowiedzi jest przebywanie w suchym otoczeniu. Jakie są objawy zbyt suchego powietrza w mieszkaniu? Jak sprawdzić czy powietrze jest suche? Jak skutecznie przeciwdziałać niskiej wilgotności?

Czytaj dalej wtorek, 23.04.2024

Wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie człowieka

Zapalnie oskrzeli, rak płuca, arytmia – to tylko trzy z licznych chorób, którym sprzyja smog. Przedstawiamy wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie człowieka, a więc i powody, dla których warto dbać o jakość powietrza w swoim domu.

Czytaj dalej środa, 17.04.2024

Oczyszczacz powietrza w kosztach firmy. Można czy nie?

Zła jakość powietrza to problem, który występuje nie tylko w naszych domach i mieszkaniach, lecz także zakładach pracy. Wielu przedsiębiorców zastanawia się, czy można kupić oczyszczacz na firmę i wliczyć to w koszty prowadzenia działalności. Nasza odpowiedź brzmi: tak, chociaż czasem konieczne będzie przemyślane uzasadnienie potrzeby zakupu oczyszczacza.

Czytaj dalej wtorek, 09.04.2024
1 2 3 4 5 6 9