Regulamin promocji “Kupon za opinię”

1. Organizator

Organizatorem promocji „Kupon za opinię” jest Klarta Poland Eu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (kod: 01-625), ul. Adama Mickiewicza 37/58, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: KRS 0000972396; REGON 521614888; NIP 5252902727, adres e-mail: opinie@klarta.pl, numer telefonu: 22 123 55 58 (dalej zwana „Organizatorem”).

2. Warunki uczestnictwa

Promocja skierowana jest do osób fizycznych, które zakupiły oczyszczacze powietrza lub nawilżacze powietrza marki Klarta na stronie klarta.pl. W promocji nie biorą udziału filtry.

Promocja dotyczy wyłącznie zakupów dokonanych na Klarta.pl. Zakupienie produktu marki Klarta za pośrednictwem innego sprzedawcy nie kwalifikuje się do udziału w promocji.

3. Jak wziąć udział

Aby wziąć udział w promocji, uczestnik musi przesłać formularz na stronie www.klarta.pl/kupon-za-opinie wraz z numerem zamówienia, e-mailem i zrzutem ekranu ze swoją recenzją (opinią) na temat zakupionego produktu. Opinia powinna być opisowa i nie krótsza niż 300 znaków.

4. Kwalifikacja zgłoszenia

Opinia kwalifikuje się do otrzymania kuponu, jeśli zostanie opublikowana w jednym z trzech miejsc: na oficjalnej stronie internetowej Klarta.pl, na wizytówce Google marki Klarta lub na Ceneo (skorzystaj z linka na mailu od klarta-pl@ceneo.pl). Opinie zamieszczone w innych miejscach nie biorą udziału w promocji.

Jeśli zakupiony produkt został zwrócony lub wymieniony, nie będziesz kwalifikować się do otrzymania kuponu promocyjnego.

Promocja obejmuje jedną opinię na jednym z wybranych portalów społecznościowych. Przesłanie opinii na więcej niż jednym portalu nie skwalifikuje Cię do otrzymania dodatkowych kuponów.

5. Dyskwalifikacja zgłoszenia

Zastrzegamy możliwość dyskwalifikacji zgłoszenia w 4 wypadkach:

  • jeśli opinia jest krótsza niż 300 znaków,
  • nie została opublikowana lub widoczna dla nas
  • jeśli produkt został zakupiony z innego sklepu niż klarta.pl.
  • jeśli produkt został zareklamowany lub zwrócony

Każdy klient może skorzystać z naszej promocji kodu rabatowego raz za napisaną opinię na nasz produkt lub usługę. Promocja nie podlega powtórnemu wykorzystaniu dla tych samych opinii w innych konkursach lub promocjach lub działaniach marketingowych.

6. Nagroda

Kupon o wartości 30 zł do wykorzystania na stronie internetowej empik.po zostanie wysłany na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym, który został przekazany w ramach promocji. Kupon wyślemy do 7 dni roboczych po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Kupon można wykorzystać wyłącznie w sklepie internetowym empik.pl. Nie jest możliwe jego wykorzystanie w sklepie stacjonarnym empik.

Kupon ma datę ważności do 19.02.2025. Prosimy o sprawdzenie daty ważności i wykorzystanie kuponu przed jej upływem.

Kupon to wirtualna karta w postaci kodu alfanumerycznego lub 12 cyfrowego kodu zabezpieczonego 6 cyfrowym PIN-em. Można nią opłacić zakupy na Empik.com lub w aplikacji Empik* (* Kartą prezentową i eKartą nie zapłacisz za: karty prepaid, muzykę mp3, produkty i gry cyfrowe, e-booki, audiobooki, abonamenty Empik Go, papierowych wydań książek oznaczonych jako „Selfpublishing”, Empik Bilety, czy też produkty lub usługi innych sprzedawców niż Empik S.A

Jeśli nie otrzymasz kuponu w ciągu 7 dni roboczych, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod adresem opinie@klarta.pl. Postaramy się rozwiązać tę kwestię jak najszybciej.

7. Czas trwania

Promocja trwa od 08.03.2024 do odwołania.

8. Limit kuponów

Jedna osoba może otrzymać tylko jeden kupon, niezależnie od ilości zakupionych produktów.

9. Zmiany w regulaminie

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji w każdym czasie.

10. Dane kontaktowe

Dane spółki oraz kontakt do Organizatora pozostają bez zmian.

11. Rozstrzyganie sporów

Wszelkie sprawy sporne będą rozstrzygane na podstawie polskiego prawa.

12. Zgoda na przetwarzanie danych

Uczestnik promocji wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z realizacją promocji.