Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem – 2 optymalne zestawy

Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem – 2 optymalne zestawy
 • Spis treści

W Klarcie od 3 lat zajmujemy się rozwiązaniami poprawiającymi jakość powietrza. Zaufało już nam ponad 10 000 klientów. Obecna oferta pozwala w idealny sposób rozwiązać problemy zanieczyszczonego powietrza i niskiej wilgotności, która towarzyszy nam przez większość roku w polskich domach. 

Przygotowaliśmy ściągawkę, jak w niedrogi sposób zadbać o zdrowy oddech każdego dnia, wybierając oczyszczacz powietrza z nawilżaczem marki Klarta.

Sypialnia, gabinet i salon do 30 

Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem - zestaw Klarta Forste 3 i Klarta Humea
Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Klarta Forste 3 i Klarta Humea WiFi to skuteczna ochrona przed smogiem, alergenami oraz suchym powietrzem.

Najważniejsze zalety:

 • Oczyszczacz powietrza Klarta Forste 3 z czujnikiem laserowym i restrykcyjnym algorytmem w trybie automatycznym, który uznaje za bardzo złe powietrze o stężeniu PM2.5 powyżej 25 m³/h. 

 • Higieniczny i bezpieczny nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi, wykorzystujący naturalną metodę parowania. Klarta Humea jest bezpiecznym nawilżaczem powietrza dla dzieci i niemowląt!

 • Cicha praca zestawu – oba urządzenia należą do niezwykle cichych. Tryb silent idealnie sprawdzi się w każdej sypialni.

 • 4 prędkości pracy oczyszczacza powietrza z nawilżaczem daje możliwość dowolnego dostosowywania intensywności działania do obecnych warunków.

Oczyszczacz powietrza Klarta Forste 3 w sypialni
Oczyszczacz powietrza Klarta Forste 3 pracuje bardzo wydajnie nawet przy najcichszych trybach pracy! Ciesz się czystym powietrzem bez zbędnego hałasu!

Eksploatacja:

 • Uzupełnianie wody w nawilżaczu wg potrzeb (zazwyczaj raz dziennie).

 • Płukanie filtra nawilżacza oraz zbiornika na wodę co 1-2 dni.

 • Usuwanie co jakiś czas kurzu z filtra wstępnego oczyszczacza.

 • Roczne koszty wymiany wszystkich filtrów < 200 zł.

Poznaj oczyszczacz powietrza Klarta Forste 3
Zobacz nawilżacz Klarta Humea WiFi »  

Salony, biura, apartamenty o powierzchni ok. 60 


Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Klarta Stor 2 i Klarta Humea WiFi to zestaw przeznaczony do większych pomieszczeń. 

 Dla kogo?

Propozycja ta skierowana jest do osób, posiadających duże otwarte przestrzenie – apartamenty loftowe, biura typu „open space”, salony otwarte na resztę domu. Klarta Stor 2 jest oczyszczaczem, którego wydajność sięga 600 m³/h!

Najważniejsze zalety zestawu oczyszczacza powietrza z nawilżaczem:

 • Błyskawiczne oczyszczanie nawet dużych powierzchni, dzięki wydajności sięgającej 600 m³/h

 • Oczyszczacz powietrza z czułym czujnikiem i wyśrubowanym algorytmem, uznającym za bardzo złe powietrze o stężeniu PM2,5 powyżej 35 ug/m

 • Wilgotność powietrza w całym domu pod kontrolą – wygodne sterowanie nawilżaczami z poziomu aplikacji mobilnej

 • Różne tryby pracy (6 prędkości w przypadku Klarty Stor 2 i 4 w przypadku Klarta Humea Wi-Fi) umożliwiające dowolne dostosowywanie intensywności działania do obecnych warunków.

Z Klartą usuniesz sierść zwierząt! Klarta Stor 2 dzięki dużej wydajności oczyszczania, zatrzymuje sierść zwierzęcą, alergeny roślinne, a także smog i wirusy.!

Eksploatacja:

 • Uzupełnianie wody w nawilżaczach wg potrzeb (zazwyczaj raz dziennie)

 • Płukanie filtrów nawilżaczy oraz zbiorników na wodę co 1-2 dni

 • Usuwanie co jakiś czas kurzu z filtra wstępnego oczyszczacza

 • Roczne koszty wymiany wszystkich filtrów – ok. 350-400 zł 

Mieszkania, biura, apartamenty o powierzchni ok. 60 m² i podzielonej przestrzeni

Dla kogo?

Rozwiązanie to możemy polecić osobom dysponującym dużymi powierzchniami o nieregularnych kształtach. Wszelkie zaułki czy wąskie korytarze sprawiają, że cyrkulacja powietrza odbywająca się z jednego miejsca w lokalu może być utrudniona.

W takich przypadkach polecamy zawsze więcej niż jeden oczyszczacz powietrza z nawilżaczem powietrza.

Tryby automatyczne w oczyszczaczach powietrza i nawilżaczu powietrza Klarta działają inteligentnie wierząc, że każdy oddech ma znaczenie
Dzięki prezycyjnym czujnikom jakości powietrza, oczyszczacze powietrza Klarta szybko wyłapują i usuwają zanieczyszczenia z powietrza.

Najważniejsze zalety:

 • Przefiltrowanie każdego kąta w domu/biurze

 • Olbrzymia wydajność sięgająca łącznie ok. 600 m³/h

 • Wilgotność w całym domu pod kontrolą – wygodne sterowanie nawilżaczami z poziomu aplikacji mobilnej

 • Różne tryby pracy – 4 prędkości oczyszczania, jak i nawilżania umożliwiają zmiany w intensywności pracy, w zależności od umiejscowienia sprzętu.

Oczyszczacz powietrza Klarta Forste 3 i nawilżacz powietrza w sypialni są niesłyszalne
Oczyszczacz powietrza z nawilżacze Klarta to zestaw idealny do sypialni! Oczyszczacz zadba o jakość powietrza eliminując zanieczyszczenia obciążające układ oddechowy, a nawilżacz zadba o prawidłowe nawilżenie dróg oddechowych stwarzając barierę ochronną.

Eksploatacja:

 • Uzupełnianie wody w nawilżaczach wg potrzeb (zazwyczaj raz dziennie)

 • Płukanie filtrów nawilżaczy oraz zbiorników na wodę co 1-2 dni

 • Usuwanie co jakiś czas kurzu z filtrów wstępnych oczyszczaczy

 • Roczne koszty wymiany wszystkich filtrów – ok. 350-400 zł 

Zobacz oczyszczacze powietrza Klarta »  

Dlaczego warto wybrać Klartę Forste 3?

Klarta Forste 3
Oczyszczacze powietrza Klarta usuwają prawie w 100% pyłów smogowych i dzięki temu minimalizują reakcje alergiczne, astmatyczne czy nowotworowe.

Niewielkich rozmiarów oczyszczacz Klarta Forste 3 ambitnie podchodzi do tematu czystości powietrza, działając w oparciu o restrykcyjne normy. Gdy tylko poziom PM2,5 w otoczeniu przekracza 9 ug/, oczyszczacz w trybie automatycznym przechodzi na wyższe obroty.

Co istotne, intensywna praca nie wyklucza jednak cichej i taniej eksploatacji. W trybie nocnym sprzęt generuje jedynie 24 dB, stając się praktycznie niesłyszalnym. Pobór prądu w granicach od 5 do 32 W sprawia, że codzienne użytkowanie nie będzie jakimkolwiek obciążeniem dla domowego budżetu.

Współczynnik CADR na poziomie 300 m³/h (około 10% więcej od poprzedników) pozwala stosować urządzenie na powierzchni maksymalnej 40 m², zatem będzie idealnym oczyszczaczem powietrza do pokoju dzieci.

Dlaczego powinieneś wybrać Klartę Stor 2?

Jeżeli poszukujesz oczyszczacza do zadań specjalnych, który połączy ogromną wydajność z cichą pracą i niewielkim zużyciem energii, Klarta Stor 2 jest urządzeniem dla Ciebie.

Klarta Stor 2 - idealny do dużych, otwartych powierzchni. Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Klarta posiadają tryby automatyczne, które odpowiadają za ich inteligentną pracę. Włącz, a samodzielnie zadbają o powietrze.

Współczynnik CADR o wartości 600 m³/h powoduje, że sprzęt sprawdzi się na powierzchniach o wielkości nawet 80 . 24 dB w trybie silent sprawia, ze nawet nie zauważysz kiedy urządzenie oczyści Twoje mieszkanie.

Informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu są prezentowane za pomocą zmieniającego kolory pierścienia. Zielony kolor oznacza bardzo dobre powietrze, pomarańczowy kolor średnie, czerwony zaś złe. 

Jonizacja w oczyszczaczu powietrza dba o równowagę jonową w pomieszczeniu oraz wspomaga oczyszczanie. Z tego względu możemy polecić nasze oczyszczacze jako idealny oczyszczacz powietrza dla alergików i astmatyków.

Dlaczego warto wybrać Klartę Humeę?

Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi to bezpieczne i wygodne w eksploatacji urządzenie, w którym jedyna rzecz, o jakiej musisz pamiętać to regularna wymiana wody i przemycie zbiornika. Ewaporacyjna metoda nawilżania wykorzystuje naturalny i nazdrowszy proces parowania wody, dzięki temu skutecznie podnosi wilgotność powietrza.

Klarta Humea Wifi to wydajny nawilżacz powietrza i podobnie jak oczyszczacz powietrza są bezpieczne dla dzieci i dorosłych
Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea WiFi jest w pełni bezpieczny nawet dla mam z dziećmi. Zaufaj naturalnej technologii nawilżania powietrza.

Funkcja Wi-Fi umożliwia sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca w domu. Aplikacja SMART LIFE – SMART LIVING gromadzi dane o aktualnym poziomie wilgotności, pozwala też ustawić wartości docelowe, poziom intensywności światła czy czas pracy.

Aplikacja do nawilżacza powietrza Klarta Humea Wifi - grafika
Aplikacja Smart LIFE - ustaw powiadomienie kiedy skończy się woda, zautomatyzuj pracę nawilżacza tak jak lubisz.

Wydajność na poziomie 300 ml/h i zbiornik na wodę o wielkości 3 litrów pozwala na 10 godzin pracy na najwyższych obrotach. Po wykonaniu swojego zadania, nawilżacz powietrza poinformuje Cię o braku wody, a funkcja osuszania filtra zminimalizuje ryzyko rozwoju bakterii, drobnoustrojów, jak i powstawania kamienia.

Opinie naszych zadowlonych Klientów 

Jestem bardzo zadowolony z zakupu.Oczyszczacz działa jak należy.Jest w mieszkaniu 76m2 i daje rade.Na początku chodził non stop,na maxa i to pokazuje jakie mamy powietrze.Teraz jest OK,chodzi na minimum i jest niebieska dioda ale wystarczy ze otworzy się okno i dioda zaraz jest na czerwono.Polecam kazdemu.
System ewaporacyjny przewyższa każdy inny system nawilżania w domu. Bez chmury, z której osiada kamień z wody na meblach jak w przypadku ultradźwiękowego - chyba że podajemy wodę destylowaną, ale wtedy drożej wychodzi eksploatacja. Energooszczędny - 12W to bardzo mało w porównaniu do innych. Najtańsze filtry waporacyjne na rynku. Polecam zdecydowanie ten produkt.
Jestem zadowolony po miesiącu używania. Klarta forste 3 moje mieszkanie 49m3 przedmucha w 5-10 min przenosząc go od pokoju do pokoju, a jest dla mnie lekki. Jest naprawdę cichy i spokojnie zostawiam go włączonego w nocy w trybie najniższym.
Zobacz oczyszczacze powietrza Klarta »  
Zobacz nawilżacz Klarta Humea WiFi »