Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem – 2 optymalne zestawy

Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem – 2 optymalne zestawy

Sypialnia, gabinet i salon do 30 

Idealne rozwiązanie: Oczyszczacz powietrza Klarta Forste 3 + nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea Wi-Fi w cenie 1188 za całość

Najważniejsze zalety:

 • Oczyszczacz powietrza z czujnikiem laserowym i restrykcyjnym algorytmem w trybie automatycznym, który uznaje za bardzo złe powietrze o stężeniu PM2.5 powyżej 25 m³/h. 

 • Higieniczny i bezpieczny nawilżacz ewaporacyjny, wykorzystujący naturalną metodę parowania.

 • Cicha praca zestawu – oba urządzenia należą do niezwykle cichych. Tryb silent idealnie sprawdzi się w każdej sypialni.

 • 4 prędkości pracy oczyszczacza powietrza z nawilżaczem daje możliwość dowolnego dostosowywania intensywności działania do obecnych warunków.

Eksploatacja:

 • Uzupełnianie wody w nawilżaczu wg potrzeb (zazwyczaj raz dziennie).

 • Płukanie filtra nawilżacza oraz zbiornika na wodę co 1-2 dni.

 • Usuwanie co jakiś czas kurzu z filtra wstępnego oczyszczacza.

 • Roczne koszty wymiany wszystkich filtrów < 200 zł.

#KlartaTeam:  Mgr inż. Artur Rojewski, Zespół Rozwoju Produktów
Artur Rojewski Klarta Poland

Podczas projektowania produktów marki Klarta, naszym głównym celem jest dostarczenie rozwiązań chroniących zdrowie przy jednoczesnej wysokiej kulturze pracy. 

Dlatego tryby automatyczne w oczyszczaczach inspirowane są zaleceniami WHO i europejskimi normami jakości powietrza, zaś nawilżacze wykorzystują zdrową metodę nawilżania – ewaporację.

Cieszę się, że możemy zaoferować naszym Klientom oczyszczacz powietrza z nawilżaczem już w cenie 1200 zł.  

Salony, biura, apartamenty o powierzchni ok. 60 

Idealne rozwiązanie oczyszczacza powietrza z nawilżaczem: Klarta Stor + 2 nawilżacze ewaporacyjne Klarta Humea Wi-Fi w cenie 2177 za całość.

Dla kogo?

Propozycja ta skierowana jest do osób, posiadających duże otwarte przestrzenie – apartamenty loftowe, biura typu „open space”, salony otwarte na resztę domu. Klarta Stor jest oczyszczaczem, którego wydajność sięga 580 m³/h!

Najważniejsze zalety zestawu oczyszczacza powietrza z nawilżaczem:

 • Błyskawiczne oczyszczanie nawet dużych powierzchni, dzięki wydajności sięgającej 580 m³/h

 • Oczyszczacz z czułym czujnikiem i wyśrubowanym algorytmem, uznającym za bardzo złe powietrze o stężeniu PM2,5 powyżej 35 ug/m

 • Wilgotność w całym domu pod kontrolą – wygodne sterowanie nawilżaczami z poziomu aplikacji mobilnej

 • Różne tryby pracy (3 prędkości w przypadku Klarty Stor i 4 w przypadku Klarta Humea Wi-Fi) umożliwiające dowolne dostosowywanie intensywności działania do obecnych warunków

Eksploatacja:

 • Uzupełnianie wody w nawilżaczach wg potrzeb (zazwyczaj raz dziennie)

 • Płukanie filtrów nawilżaczy oraz zbiorników na wodę co 1-2 dni

 • Usuwanie co jakiś czas kurzu z filtra wstępnego oczyszczacza

 • Roczne koszty wymiany wszystkich filtrów – ok. 350-400 zł 

Mieszkania, biura, apartamenty o powierzchni ok. 60 m² i podzielonej przestrzeni

Idealne rozwiązanie: 2 oczyszczacze powietrza Klarta Forste 3 + 2 nawilżacze ewaporacyjne Klarta Humea Wi-Fi w cenie 2376 zł.

Dla kogo?

Rozwiązanie to możemy polecić osobom dysponującym dużymi powierzchniami o nieregularnych kształtach. Wszelkie zaułki czy wąskie korytarze sprawiają, że cyrkulacja powietrza odbywająca się z jednego miejsca w lokalu może być utrudniona. W takich przypadkach polecamy zawsze więcej niż jeden oczyszczacz powietrza z nawilżaczem.

Najważniejsze zalety:

 • Przefiltrowanie każdego kąta w domu/biurze

 • Olbrzymia wydajność sięgająca łącznie ok. 600 m³/h

 • Wilgotność w całym domu pod kontrolą – wygodne sterowanie nawilżaczami z poziomu aplikacji mobilnej

 • Różne tryby pracy – 4 prędkości oczyszczania, jak i nawilżania umożliwiają zmiany w intensywności pracy, w zależności od umiejscowienia sprzętu

Eksploatacja:

 • Uzupełnianie wody w nawilżaczach wg potrzeb (zazwyczaj raz dziennie)

 • Płukanie filtrów nawilżaczy oraz zbiorników na wodę co 1-2 dni

 • Usuwanie co jakiś czas kurzu z filtrów wstępnych oczyszczaczy

 • Roczne koszty wymiany wszystkich filtrów – ok. 350-400 zł 

Dlaczego warto wybrać Klartę Forste 3?

Niewielkich rozmiarów oczyszczacz Klarta Forste 3 ambitnie podchodzi do tematu czystości powietrza, działając w oparciu o restrykcyjne normy. Gdy tylko poziom PM2,5 w otoczeniu przekracza 9 ug/, oczyszczacz w trybie automatycznym przechodzi na wyższe obroty. 

Co istotne, intensywna praca nie wyklucza jednak cichej i taniej eksploatacji. W trybie nocnym sprzęt generuje jedynie 24 dB, stając się praktycznie niesłyszalnym. Pobór prądu w granicach od 5 do 32 W sprawia, że codzienne użytkowanie nie będzie jakimkolwiek obciążeniem dla domowego budżetu.

Współczynnik CADR na poziomie 300 m³/h (około 10% więcej od poprzedników) pozwala stosować urządzenie na powierzchni maksymalnej 38 .

Dlaczego powinieneś wybrać Klartę Stor?

Jeżeli poszukujesz oczyszczacza do zadań specjalnych, który połączy ogromną wydajność z cichą pracą i niewielkim zużyciem energii, Klarta Stor jest urządzeniem dla Ciebie.

Współczynnik CADR o wartości 580 m³/h powoduje, że sprzęt sprawdzi się na powierzchniach o wielkości nawet 80 . 32 dB w trybiesilent sprawia, ze nawet nie zauważysz kiedy urządzenie oczyści Twoje mieszkanie.

Informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu są prezentowane za pomocą zmieniającego kolory pierścienia. Niebieski kolor oznacza bardzo dobre powietrze, zielony kolor średnie, czerwony zaś złe. 

#KlartaTeam:  Agnieszka Chmielewska, Biuro Obsługi Klienta

Agnieszka Chmielewska BOK Klarta

Doradzając naszym Klientom, zawsze szukam jak najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb. Dzięki temu, mam pewność, że polecone produkty naszej marki, będą skutecznie chroniły zdrowie całej rodziny. Potwierdzają to opinie naszych zadowolonych Klientów :)

Dlaczego warto wybrać Klartę Humeę?

Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea to bezpieczne i wygodne w eksploatacji urządzenie, w którym jedyna rzecz, o jakiej musisz pamiętać to regularna wymiana wody i przemycie zbiornika. Ewaporacyjna metoda nawilżania wykorzystuje naturalny proces parowania wody.

Funkcja Wi-Fi umożliwia sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca w domu. Aplikacja SMART LIFE – SMART LIVING gromadzi dane o aktualnym poziomie wilgotności, pozwala też ustawić wartości docelowe, poziom intensywności światła czy czas pracy.

Wydajność na poziomie 300 ml/h i zbiornik na wodę o wielkości 3 litrów pozwala na 10 godzin pracy na najwyższych obrotach. Po wykonaniu swojego zadania, nawilżacz poinformuje Cię o braku wody, a funkcja osuszania filtra zminimalizuje ryzyko rozwoju bakterii, drobnoustrojów, jak i powstawania kamienia.